Natec | PC Case | Helix Matx | Black | Mini Tower | ATX
- TootjadNatec
- Mudel: NPC-2038
- Saadavus: 5
-
26€
Natec | PC Case | Helix Matx | Black | Mini Tower | ATX
| All | |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 14.8 cm |
| Draivilahtrid | 5x2.5" 3x3.5" 1x5.25 " |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 366.00 mm |
| Gross weight | 3.30 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mini Tower |
| Laienduspesad | 4 |
| Liides | USB 3.0 Typ-A x2, USB 2.0 Typ-A x2, Mini Jack x2 |
| Mõõdud (l x s x k) | 180x 390 x 366 mm |
| Muud funktsioonid | Meet Natec Helix - a micro tower chassis designed for a thoughtful installation of components, including microATX and Mini-ITX motherboards. Front panel equipped with 4 USB ports improves everyday use. Optimal temperatures? Numerous ventilation holes and |
| Net weight | 2.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 34 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 480.00 g |
| PET | 13 g |
| Plastic (No PET) | 120.00 g |
| Producer | Natec |
| Producer product family | PC Case |
| Producer product name | Helix Matx |
| Tare other | 12 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Toite tüüp | ATX |
| Toiteploki maksimaalne pikkus | 18 cm |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | Mini-ITX, Micro-ATX |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: natec pc case helix matx black mini tower atx, npc-2038, natec, korpused









